• Новак
1 КОМПЈУТЕР Ѕид Четка Метла Носителот Организатор Гаража Складирање Решенија Монтирани 4 Позиција 5 Куки За Shelving VG089 T50

1 КОМПЈУТЕР Ѕид Четка Метла Носителот Организатор Гаража Складирање Решенија Монтирани 4 Позиција 5 Куки За

DEN 529.00
DEN 1036.80
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Толку корисна ќе сакате две или три! Во прилог на метли и џогерите, користете двојка во вашата гаража или градинарство се пролева за чување rakes, shovels, итн.
За разлика од пластични носители, изградена од материјали кои ќе издржи на студени температури без да станат кршливи и напукнување
Спецификација :
Големина : приближно 20 x 2 x 1.5 x 5 x 4 см)
Производ тежина : 11 оз.
Да се отстрани, само подигнете го рачка и ролери ќе го објави веднаш.
1 КОМПЈУТЕР Ѕид Четка Метла Носителот Организатор Гаража Складирање Решенија Монтирани 4 Позиција 5 Куки За Shelving
Карактеристики :
Овој ѕид-поставена четка и метла носителот ви дава безбеден, брз и лесен начин да ги зачувувате и организирате не само метли и џогерите, но многу повеќе, како и.
Едноставно внесете рачка во триење-зафат и гравитацијата не на одмор!
На грчевито држејќи се за ролери автоматски се приспособува на рачка е дебелината и ја држи безбедно. Никогаш не било полесно! И стегачите се движат по должината на железничката за лесни за складирање.
ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА! Едноставно им помогнам на зафат и на местото на објектот и drop.
Лесно да се инсталира и вклучувајќи ги сите хардвер, тоа е идеален за употреба во метла плакарот, перење област, гаража, барака, комунални соба, канцеларија, и повеќе.

Главните карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Применливи Простор:
Кујна
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Нема. на Групи:
Еден
Инсталација Тип:
Кука Тип
Број На Модел На:
VG089
Материјал:
ABS и Алуминиум

Избор на клиент