• Новак
Нова Пумпа за Вода за Lister Petter LPW/S/T 750-40621, 751-41022

Нова Пумпа за Вода за Lister Petter LPW/S/T 750-40621, 751-41022

DEN 2256.00
Во достапна форма

Пристапност

Плаќање : со Кредитна картичка на линија е достапна. За Испорака : 1.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе се обезбеди решение на 24 часа. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. 751-41022, 750-40621 МОДЕЛ : Lister Petter LPW LPWS LPWT Мотор Genset Гаранција : Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни 2.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Ви благодариме за разбирањето.Врвен квалитет со конкурентна цена.

Главните карактеристики

Осветленост Дел Број:
750-40621
Бренд Име:
INPOST
Производителот Дел Број:
751-41022
Објектот Должина:
20cm
Објектот Висина:
10cm
Другиот Дел Број:
751-41022, 750-40621
Поставување на Возило:
времето појас маска
Објектот Тежина:
2.5kg
Материјал Тип:
челик+алуминиумски
Специјални Функции:
Мотор за ладење на течноста за циркулација на проток
Објектот Ширина:
12cm
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
lister petter:
LPW LPWS LPWT Мотор Genset
Гаранција:
12 месеци
Сертификат:
ISO/TS16949
Услуга:
ОЕМ
Производителот Дел Број:
750-40621
Другиот Дел Број:
751-41022, 750-40621
Тип:
вода за ладење, пумпа
Примена:
За Lister Petter Мотор
Состојба:
100% нови

Избор на клиент