• Новак
2 парчиња/set Не-стап Данска Цевка Одлуки Спирала Леб Мувла Bakeware Торта Мувла Цевки Оркестарот Прачки KA27

2 парчиња/set Не-стап Данска Цевка Одлуки Спирала Леб Мувла Bakeware Торта Мувла Цевки Оркестарот Прачки KA27

DEN 186.00
DEN 218.88
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Повратни информации
Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш, ви благодариме!
Услуга најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена.Потврдете Адреса со Име и презиме : Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние секогаш се добредојдени сте доаѓање. И руски купувачот ве молиме да ни остава вашето целосно име и презиме, што е многу важно. На овој начин, можете да најдете ни лесно.
П : Зошто на транспорт се толку бавно некои земји?
A : Сите наши производи имаат речиси не профит, и ние брод нив за слободни да повеќето земји, така што ние не можат да си дозволат скапа Express, како DHL, Fed Ex, UPS-от, ЕМС. Ако ви требаат повеќе или сакате сопствени производи, може да се е-пошта до нас или да не контактирате преку Trademanager. Ако сте во итна потреба на нашите производи, можете исто така да изберете DHL, Fed Ex, UPS-от, EMS, и на овој начин, треба да ги плати соодветните такси превозот.
П : Дали сте поддршка пад на превозот?
A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот.

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,LFGB,ОД FDA
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
SYLPHY
Број На Модел На:
KA27
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на клиент