• Новак
20x за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Passat Б5 Бора Внатрешни работи Вратата Картичка Трим Панел Клипови

20x за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Passat Б5 Бора Внатрешни работи Вратата Картичка Трим Панел Клипови

DEN 161.00
DEN 169.44
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Се враќа Политика : Ние само го прифати враќа кога објектот е докажано да бидат погрешни, во повеќето случаи ние ќе ги испрати директна замена.Производ Детали : ова е еден од видовите се користи така што не може да биде оние што треба - треба да се провери слик прво да бидете сигурни дека тоа е особено оние што треба, ако немате една стара клип за да ја проверите тогаш воопшто НЕ се КУПИ - АКО ВИЕ го НАПРАВИТЕ КАКО што ВЕЛАТ дека нема да добие погрешен начин.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Должина:
8inch
Име На Модел:
20HAJP1605263
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
HastonSportsline
Објектот Ширина:
8inch
Објектот Висина:
8inch
Производителот Дел Број:
20HAJP1605263
Земја/Регион на Производство:
Кина
materail:
Пластични
EAN:
не се применува

Избор на клиент