• Новак
Нови памук, Лен перница покрие Тропска Риба Моделот Печатење на Перница Дома Троседот Стол Седиште Декоративни Перница случај 45x45cm Оркестарот

Нови памук, Лен перница покрие Тропска Риба Моделот Печатење на Перница Дома Троседот Стол Седиште Декоративни

DEN 429.00
DEN 840.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Поради различни мерка начини,таму ќе биде 1-2 cm отстапување на големина,може да ви љубезно разбирање 1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. АКО Вашата Цел Количина е повеќе од 20 парче(не за единечна Цена под 5$),Ние ќе ви обезбедиме Бесплатно Брза Испорака,Како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,EMS,E-EMS,EXPRESS,ИЛИ Некои Брзо Посебни бродски.

Главните карактеристики

Техника:
Ткаени
Бренд Име:
WELOS
Употреба:
Декоративни,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
W-45 87076
Шаблон Тип:
Животните

Избор на клиент