• Новак
z5200 Мастило плотер За HP Designjet z5200 z5200ps Refillable мастило кертриџ За HP 70

z5200 Мастило плотер За HP Designjet z5200 z5200ps Refillable мастило кертриџ За HP 70

DEN 1896.00
Во достапна форма

Пристапност

Исклучување на печатачот, потоа инсталирајте го чекор по чекор како нашиот прирачник;
3. Изберете компатибилни производи,можеби изгуби вашата оригинална гаранција,ве молиме да се разгледа на кој, пред да се избере.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат данок,должност,Ддв бесплатно,царинската такса во локалната.
♥ Поддршка на Големо и Мало,sastified различни customsers барања. Економски;
5. Животна средина-пријателски;
4.
Како што се : Бразил треба CPF или CNPJ број,Европа земјата : ДДВ број, EORI. Ако имате големи очекувања,можеби донесе вашите непотребни проблеми. Кога стоката пристигна на локалните,ве молиме да им помогне на грешки
BOMA Предност
♥ Пониски MOQ (Без разлика што се дистрибутери,увозници или крајните корисници,може да се примени најдобра услуга тука.
z5200 Мастило плотер За HP Designjet z5200 z5200ps Refillable мастило кертриџ За HP 70
Кертриџ Нема :
За HP 70
Погодна за печатење : За HP Designjet z5200 z5200ps
Боја :
M,Y,LM,LC,PK,LGY,МК,C - 8 Бои
Чип :
Постојана чип
Употребата на Мастило, Тип на :
Боја,Пигмент
Функција :
Refillable,Празни
Предност :
1.
Производ Објава
а. Повеќето од нашите производи се компатибилни,квалитетот не е ист како оригиналот.

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Број На Модел На:
70
Бренд Име:
boma.ltd
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Име на производ:
Мастило плотер За HP Designjet z5200 z5200ps
Модел:
За HP 70
боја:
M,Y,LM,LC,PK,МК,LGY,C - 8 Бои
чип:
постојана чип
Печатач:
За HP Designjet z5200 z5200ps
функција 1:
Лесно да се мастило рефил
Карактеристика 2:
Празен
тип на мастило:
Боја,Пигмент
јачина:
280ml/pc
MOQ:
1 Сет 8 бои

Избор на клиент