• Новак
3 глава 5 глава цинк легура златна сребрена боја светилник дома декорација свадба свеќа носителот свадба Маса Централен

3 глава 5 глава цинк легура златна сребрена боја светилник дома декорација свадба свеќа носителот свадба Маса

DEN 22080.00
Во достапна форма

Пристапност

и ако се грижат за тоа воопшто не се место со цел, ви благодариме за соработката. Ние нема да ги прифати сите итни цел, се надевам дека можеме да направиме glade бизнис со вас. Тука се stips за да extrend времето за испорака на нарачката откако плаќање comfirm од aliexpress. Ви благодариме : ) за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Висина : 65cm Ширина : 54cm Материјал : метал Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) цената е само за Светилник и без други додатоци на слик без светла итн. Пополнете 15 дена сакате да се прошири, и кликнете 'Потврди'.
Wellcome до нашата продавница, ве Молиме имајте го на ум следново : Цел ќе бидат испратени sent во рок од 15 дена, а потоа за 7 дена ќе може да се добие ако без никаков проблем ефект на испорака, како што се временските услови и на царинската кои не можеме да се контролира.Овие трошоци не се вклучени во точка цена и shippingcost. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и услуга
. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас.

Главните карактеристики

боја:
3 глава, глава 5
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Метал Тип:
Легура
Стил:
Европа
Употреба:
Дома декорација
Рачно изработени:
No
Функција:
Појавување На Блок Свеќа
Тип:
Candelabra
Број На Модел На:
VV
Материјал:
Метал

Избор на клиент