• Новак
1PC 60*42*36 Голема Големина Количка за Складирање Торба Облека Ќебе Перница Ватенка Плакарот Џемпер Кутија Торбичка Организатор 4 Бои -15

1PC 60*42*36 Голема Големина Количка за Складирање Торба Облека Ќебе Перница Ватенка Плакарот Џемпер Кутија

DEN 167.00
DEN 177.60
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Можете да го видите внатре преку транспарентен прозорец.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
Совршен за чување ватенка, листови, облека, перница, др.
1 PC 60*42*36 Голема Големина Количка за Складирање Торба Облека Ќебе Перница Ватенка Плакарот Џемпер Кутија Торбичка Организатор 4 Бои
Пакетот Вклучува :
1 компјутер * Големи Димензии Складирање Торба
Карактеристики :
Големина на : 60*42*36
Материјал : бамбус јаглен
Исклучителна изработка. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува. ќе донесе погрешна големина или погрешен точка)
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
.

Главните карактеристики

боја:
Портокал
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Член Број:
10
Број на Клетки:
1

Избор на клиент