• Новак
година Нови S XL 6 Обрасци Секси Црно Бела Скелет Костим за капење, Едно Парче За Жени Активни Черепот Бела Swimwears

година Нови S XL 6 Обрасци Секси Црно Бела Скелет Костим за капење, Едно Парче За Жени Активни Черепот

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Не се подигне спор. Но, тоа не ги опфаќа сите увозни даноци, купувачи се одговорни за царински давачки. (2) Кога ќе изберете Кина Пост Ordernary Мали парцели или Економија, ве молиме забележете дека не постои trucking informaton за надвор од Кина. Ако на состанокот таков проблем, не грижете
Ако било кој квалитет на проблеми поврзани со наплата, пари ќе бидат вратени кога ќе се врати стоката во рок од 7 дена по recieving.
Ние прифаќаме следниве начин на трансфер на пари : ALIPAY, WESTERN UNION, ВИЗА, QIWI KOWENEK Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека облеката во нашата продавница се Азиските големина, тоа ќе биде најмалку 1 или 2 Големина помала од онаа на Европска Големина, кога ќе го поставите цел, ве молиме обрнете внимание на тоа!
2016 година Нови S XL 6 Обрасци Секси Црно Бела Скелет Костим за капење, Едно Парче За Жените Мода Черепот Бела Swimwears Име : Жените 3 D Испечатени Едно Парче бански костуми perfect Пол : Жени/ Девојки Големина : S,M, L,XL
Клучни зборови : костими за капење, костим за капење, едно парче, плус големина бански Шема : види на сликата Превозот Надомест : Бесплатен Превозот време на Испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ЉУБОВ ИСКРА
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
LSST
Шема:
Скелетот, черепот
Големина:
S,M, L,XL,xxl,3xl,4XL
materail:
Полиестер, Spanex
време на испорака:
90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена или до 45 дена
Пад на превозот:
Yes
боја:
црна, бела, црвена
Пол:
Жените
Сезоната:
Пролет, Autumrn, Лето
клучни зборови:
Костими за капење, костим за капење, едно парче, плус големина бански

Избор на клиент