• Новак
$ A+ Нова Пластична фолија за CTD FM707101KD екран на допир tp 707101 Капацитивни екран TYF1176V3 0195-BLX

$ A+ Нова Пластична фолија за CTD FM707101KD екран на допир tp 707101 Капацитивни екран TYF1176V3 0195-BLX

DEN 264.00
Во достапна форма

Пристапност

Ние сме посветени на вашиот 100% Задоволство .тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купување . Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС. Ви благодариме
.Можете да ги пратите на нивната официјална wesite. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Со цел да се поттикне вас ние ќе ви ги понудиме 1$ купон за 1 позитивни повратни информации .Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни превезува стоката ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна по приемот на стоката .Со цел да се осигура дека вие reveive вашата нарачка ослободени од данок при увоз ,ние ќе го пријават како "ПОДАРОК", или "Примерок"со помала вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила. HK ПОСТ,СЕКРЕТАР ПОСТ,DHL ,FEDEX,ТНТ,UPS-от и ЕМС се достапни . ако не се прифати соодветен код pls не понудата . Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата .

Главните карактеристики

боја:
Бела 3G Случаен код, Црна 3G Случаен кодот
Бренд Име:
BOWVER Eparts Надворешна Трговија
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
0195-BLX
Големина на:
7
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
бело/црна

Избор на клиент

8at080tn52v.1
  • Новак

8at080tn52v.1

DEN 806.00 1104.00

Погоре е еден екран Контролер бесплатно )Ве молиме направете ја фотографијата погоре Појавување на туж�

7 E HD-X10 X20 X30 T10 GPS
  • Новак

7 E HD-X10 X20 X30 T10 GPS

DEN 511.00 720.00

Bao вас! Настанот датум : 2017 03 09 до 31 декември 2017Единствена цел целосна 268 Јуани, Бесплатен превозот : со Ис�