• Новак
Црвен Камен Занает Beaded Лажни Бисери Rhinestones Трим Везени Чипка Лента Трим Костим Applique Пеглање На Трим

Црвен Камен Занает Beaded Лажни Бисери Rhinestones Трим Везени Чипка Лента Трим Костим Applique Пеглање На

DEN 480.00
DEN 533.28
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).
Ширина : 2cm
Количина : 1 двор/многу
Прирачник за мерење на големината, постои мала грешка
Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. дворот метар дворот метар дворот метар дворот метар
Превозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање . Повратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 15-25 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 30-60 дена.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
organza
Материјал:
organza
Техника:
Beaded
Ширина:
2cm
Број На Модел На:
LA16062706

Избор на клиент