• Новак
1Roll жица 2.0 mm 30 метри, бои, линии да jade Тајван црвени линии да јаже накит diy рачно ткаење кабелот линија трговија на големо

1Roll жица 2.0 mm 30 метри, бои, линии да jade Тајван црвени линии да јаже накит diy рачно ткаење кабелот линија

DEN 211.00
DEN 263.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена.
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. Ние ќе се вратам на вас побрзо. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем, ние може да го реши секој проблем за вас. Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BITWBI
Материјал:
Ткаенини
Големина:
2.00mm thick, about 30 meters long
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Должина:
4.7cm
Објектот Тежина:
80g
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
4.7cm
Производ Карактеристики:
Diy линија
Број На Модел На:
62323
is_customized:
Yes

Избор на клиент