• Новак
Најнов дизајн 5000LM Флексибилни пет светли дамки Led светилка Тактички отворено кампување ноќен приказ железо менгеме фенерче

Најнов дизајн 5000LM Флексибилни пет светли дамки Led светилка Тактички отворено кампување ноќен приказ железо

DEN 527.00
DEN 554.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Најнов дизајн Флексибилни пет светли дамки Led светилка отворено кампување ноќен приказ железо менгеме 5000 светилка лумен
Параметар : 1.LED Emitter : T6 2.Светилка Век : 100,000 Часа 3. Боја : сребро сива 4.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина, 5.Прекинувач : Опашка Капа Clicky/Clickie 6. Траење : 3-4 часа 7.Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум 8.големина : 35mm*205mm 9 . Нето тежина : 0.24 kg 10. Батерија : 2*батерија 18650 Карактеристики : фокусирајќи се скалести
тешко алуминиум магнезиум метал
пет светли дамки
железо менгеме
лесно да се носат
ноќен приказ ighting
Најдобрите супер светло
Употреба :
Итни случаи, Пребарување, Лов, Рутински Patroling, Пештера истражување, Кампување, Риболов, Пешачењето, Bicycing, Куќа користење, самоодбрана, Секојдневно користење.
пакување :
1* Светилка
Answer : ___________________________ Note : светилка не е вклучуваат батерија 18650.
Answer : ___________________________ Note : ова е led светилка,не taser пиштол или нешто друго ,тоа е само изгледа како taser!!!

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Бренд Име:
Aixy
Осветлување Растојание:
200-500 m
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Лумен:
2000 година
Водоотпорен:
Yes
Тип На Светилка:
Крстоносните
Модел на LED Монистра:
T6
Зум:
Yes
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
боја:
Темно Сива Боја
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Батерија:
ААА,Литиум Јон,18650
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Wattage:
10
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
полнач:
Не Е Применливо
Број На Модел На:
5000LM ФЕНЕРЧЕ
Тип На Објект:
Рефлектори
led emitter:
T6
Светилка Живот:
100,000 Часа
боја:
Пиштол Црна
Се Емитуваат Боја:
бела светлина
Прекинувач:
Опашката Капа Clicky/Clickie
Траење:
3-4 часа
Случај Материјал:
Издржливи авиони-одделение алуминиум
Големина:
35mm*205mm
Гаранција:
2 години
Напон:
4.2 V

Избор на клиент