• Новак
Широк Агол на Гледање Водоотпорен Обратен Rear View Camera 4 IR Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera CCD слики Сензор

Широк Агол на Гледање Водоотпорен Обратен Rear View Camera 4 IR Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera CCD слики

DEN 511.00
DEN 810.72
-37 %
Во достапна форма

Пристапност


Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Видео кабел должина :
6m
Напојување кабел должина :
1.3 m
Многу исток да installl
Кога користите ефект во вашиот монитор
Нашата камера, многу е водоотпорен
Accessaries за камерата
Ние сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина цена
Нашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од цел
на вас.
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница.
Водоотпорен :
IP68-IP69k
Видео излез :
1.
Имаме голем број сертификати за да се потврди нашиот квалитет
Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
2 x завртки
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .

Главните карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes
rear view camera:
паркинг камера
Водоотпорен:
IP69K
сензор на слика:
ccd
Автомобил Производител:
За сите видови на автомобили

Избор на клиент