• Новак
CQB Мажите Појас Лов Мулти-функционални Метал Тока Не се лизга Кампување Качување Тактички Најлон Webbing Појас YD0103

CQB Мажите Појас Лов Мулти-функционални Метал Тока Не се лизга Кампување Качување Тактички Најлон Webbing Појас

DEN 552.00
DEN 863.52
-36 %
Во достапна форма

Пристапност


започнете
крајот Големина : S : Должина 110 cm/ 43.3" погоден за половината 69-79cm / 27.16"~31.1" М : Должина 120cm / 47.24" погоден за половината 82-90cm / 32.28"~35.43" L : Должина 130cm/ 51.18" погоден за половината 102-122cm / 40.15"~48.03" Појас ширина : 4.5 cm / 1.77" Карактеристики : Марка : CQB Тип : Тактички Појас Модел : /Итни Спасување Материјал : Висок квалитет Најлон материјал, Боја : Црна, Кафеава,Армијата Зелената CQB Лов Бренд Појас Мулти-функционални Метал Тока Платно Ремени Кампување Качување Најлон Сосема Неврзан Појас Mens Појас YD0103
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи.
Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.

Главните карактеристики

Големина:
L, M, S
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Бренд Име:
В. П. Б
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип:
отворено лов појас
Појаси Големина:
S,M,L
боја:
Кафеава,Црна,ВОЈСКА ЗЕЛЕНА
Материјал:
Најлон
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
100% Најлон
ID:
YD010
Појас Ширина:
4.5 cm / 1.77

Избор на клиент