• Новак
Вен Оригиналниот Дизајн на Сопствен Рачно Насликани Чевли Флорални Пурпурна се Зголеми Жени Мажи е Висока Топ Платно Патики за Подароци

Вен Оригиналниот Дизајн на Сопствен Рачно Насликани Чевли Флорални Пурпурна се Зголеми Жени Мажи е Висока Топ

DEN 1997.00
DEN 3072.00
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Врати/Размена
Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена од добивање на чевли.Миење на чевли со регуларни сапун или детергент
3.
Го прилагодите вашиот чевли
Контакт и да понудат на своите идеи и фотографии од дизајнот, тогаш сликар ќе го наслика чевли, како сакате, постојат 5 бои за да го изберете :
Продавница Приказна
Добредојдовте на Вен, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли. Уметникот бои на чевли во полна боја со рака, со користење на специјални пигмент. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода
4.
Пакување
Превозот
Повратни информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга. Рачно насликани чевли тука се сите за својата посебност и индивидуалност.
Воведувањето на производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли.
Вода доказ пигмент се користи за сите чевли на Вен, па може да се мијат чевли, но ве молам НЕ четка боја силно или користите било кајгана, машина за перење не е дозволено. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас. Во исто време, можете да се прилагодите уникатни чевли со било кој дизајн ви се допаѓа за да ја искажете вашата љубов кон другите. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо.
Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Вен
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Број На Модел На:
R143
елементи:
тотем
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Латекс
Стил:
Класици
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани

Избор на клиент