• Новак
Nicro 20 Компјутери Зелена Ткиво Хартија Саќе Божиќ Дрво Виси Божиќ Партија Божиќ Pendant Декорација Материјали 12 X 11CM

Nicro 20 Компјутери Зелена Ткиво Хартија Саќе Божиќ Дрво Виси Божиќ Партија Божиќ Pendant Декорација Материјали

DEN 480.00
DEN 591.84
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


20 Pcs Хартија Саќе Топката Виси Декоративни Топката Елка за Партиски Празник Деца Декорација
1. Хартија Саќе Елка 2. Хартија Фенер-форма Саќе
Детали од Хартија Саќе Божиќ Дрво

Главните карактеристики

Бренд Име:
Nicro Партија
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
TPHT
клучни зборови:
ткиво хартија саќе божиќ дрво
Прилики:
Свадба/божиќ/нова година/партија
боја:
Зелена
Повод:
Божиќ декорација
Големина:
12 X 11CM
Тип На Објект:
Елка

Избор на клиент