• Новак
10pcs Sterilized Тело Пирсинг Игли I. V Катетер 16G Мерач Сива Игли за Шиење со Кутија Пирсинг Алатка за Полнење Бесплатен Превозот

10pcs Sterilized Тело Пирсинг Игли I. V Катетер 16G Мерач Сива Игли за Шиење со Кутија Пирсинг Алатка за Полнење

DEN 347.00
DEN 365.28
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Многу 10pcs Sterilized Тело Пирсинг Игли I. V Катетер 16 G Мерач Сива Игли за Шиење со Кутија Пирсинг Алатка за Полнење
ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ :
Име : професионални I. V Канила Пирсинг игла Големина се Достапни : available : 16 G Верификација : ISO 9001 и CE Загарантирана со ISO 9001 спецификации и Европската CE 0197 сертификат, Индивидуално спакувани и пред-стерилни со E. O. гас, Истекува година : 2016 година Стерилни освен ако пакетот е оштетена. Sterilized со Етилен Оксид. Не-токсични не-pyrogenic. Да ги уништи по еднократна употреба. Ако сте дистрибутер, имаме најдобрите трговија на големо цена за вас, ќе најдете повеќе поголеми многу во нашата продавница или контактирајте не директно за добра цена.
СЛИКА ПОКАЖЕ :

Главните карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
Пирсинг Игли
Име:
I. V. Катетер игли
Пирсинг Снабдување Тип:
Пирсинг Игла Серија
Стил:
Тетоважа, Пирсинг На Тело Алатка
Пакување:
10PC/Кутија
Бои:
Црвена,Сива,Зелена,Розова,Жолта,Сина
Големина:
16G
Верификација:
ISO 9001 и CE
Тип:
тетоважа игли

Избор на клиент