• Новак
година Жешка Жени ѓердан Мода maple leaf Стакло Cabochon snap накит Pendant Сребро позлатен Младата Месечина Ѓердан XY160277

година Жешка Жени ѓердан Мода maple leaf Стакло Cabochon snap накит Pendant Сребро позлатен Младата Месечина

DEN 95.52
Во достапна форма

Пристапност


2016 година Жешка Жени ѓердан Мода maple leaf Стакло Cabochon snap накит Pendant Сребро позлатен Младата Месечина Ѓердан XY160277
Синџир Lengthe : 45см+5cm Повеќе Прилепува, кликнете тука :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XY160277
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Месечината
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
40mm x 30cm
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
TBJFU
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Производ ID:
XY160277
Pendant:
месечината и maple leaf шарм
Должина:
45cm+5cm

Избор на клиент