• Новак
Птичји кафез locket pendant со 16mm стомак топката 80m долго Mexcian muscian бременоста ѓердан

Птичји кафез locket pendant со 16mm стомак топката 80m долго Mexcian muscian бременоста ѓердан

DEN 184.80
Во достапна форма

Пристапност

Pls се купи без да се двоуми. Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни за нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас за една недела по приемот на производот и да се врати во месец Производ треба да биде во неговата оригинална состојба и добар пакување кога се враќаат Ние ги преземе сите превозот цена, ако производот не е како рекламира, а купувачот да ги преземе сите превозот цена, ако само не ми се допаѓа.
Гаранција & се Вратат Ние обезбеди 90days гаранција, ве молиме да се купи без грижи.
Слики :
Стомакот топки за избор, Или ќе испрати ramdomly. Благодарам многу Контакт со нас ве молиме пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, ќе ви помогне да го решите вашиот проблем и да се направи да се чувствувате среќни
Превозот Ние брод на редот за излез во рок од 48 часа откако цел потврди, ве молиме, напишете ја вашата адреса правилно еднаш направи цел Увоз данок и такси се купувачот одговорност ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими пратката на време, ние ќе ги провери со нашите превозот компанија и да ви даде брз одговор.
Добри Вести : Освен за 1pc стомак топката, ние ќе им даде на 1pc лава мушка и 2 парчиња чувствува топки за секоја ѓердан слободно.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
23*36mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Cykopv
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
стомакот топката ѓердан
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Функција:
Моден
Должина:
80cm+5cm

Избор на клиент