• Новак
Половина Лицето Маска Филм Филмот Тишината На Јагниња Hannibal Lecter Смола Маски Маскарада Ноќ На Вештерките Cosplay Танцување Партија Реквизити

Половина Лицето Маска Филм Филмот Тишината На Јагниња Hannibal Lecter Смола Маски Маскарада Ноќ На Вештерките

DEN 535.00
DEN 575.52
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски PVC ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
Половина Лицето Маска Филм Филмот Тишината На Јагниња Hannibal Lecter Смола Маски Маскарада Ноќ На Вештерките Cosplay Танцување Партија Реквизити
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на гума латекс маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природни ПВЦ
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Нашата услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Главните карактеристики

боја:
Кафеава, Црна, Зелена, Сина
Тип:
Партија Маски,Ужас
Маска Материјал:
ПВЦ
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Ноќта на вештерките
Покрива Област:
Полно Лице
Број На Модел На:
LM20160627-21
is_customized:
Yes

Избор на клиент