• Новак
кабината филтер за 2005-2008 година Maserati GT 4.2 L 4.7 L, ЗА Ферари F360 F430 OEM:66855200 #RT331C

кабината филтер за 2005-2008 година Maserati GT 4.2 L 4.7 L, ЗА Ферари F360 F430 OEM:66855200 RT331C

DEN 1003.68
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
SAFIL
Објектот Ширина:
215
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Материјал Тип:
филтер хартија
Осветленост Дел Број:
66855200
Објектот Висина:
40
Другиот Дел Број:
66855200
Производителот Дел Број:
66855200
Објектот Должина:
249
Објектот Тежина:
0.5

Избор на клиент