• Новак
SDA25-60 СДА серија 25мм Понесе 60mm Удар Пневматски Компактен Цилиндар Двојно Дејство Airtac Тип SDA25*60

SDA25-60 СДА серија 25мм Понесе 60mm Удар Пневматски Компактен Цилиндар Двојно Дејство Airtac Тип SDA25*60

DEN 480.00
Во достапна форма

Пристапност


25мм Понесе 60mm Удар Пневматски Компактен Цилиндар Двојно Дејство Airtac Тип SDA25*60
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е SDA50-30 и SDA100-25 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Компактен Воздух Цилиндар :

Главните карактеристики

Број На Модел На:
SDA25-60
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Тип:
Цилиндар
создаден:
25mm
мозочен удар:
60mm
Модел:
SDA25-60
акција:
Двонасочни
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Брзина спектар mm/s:
30~500
Перница тип:
браник
Порт Големина:
М5*0.8
is_customized:
YES

Избор на клиент