• Новак
Kisstyle Мода Мобилни Одговараат Gundam ZZ Elpeo Ple Униформа COS Облека Cosplay Костим,Прилагодена Прифатени

Kisstyle Мода Мобилни Одговараат Gundam ZZ Elpeo Ple Униформа COS Облека Cosplay Костим,Прилагодена Прифатени

DEN 3888.00
DEN 4319.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Забележи : Ако вашата големина е многу многу голем стил,ве молиме обидете се да контактирате со нас пред вашата цел.
"Една Големина" за да се Прилагоди.
За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач. Ако сте заинтересирани купувачот,можете да се обидете да не контактирате за повеќе барањето. Прилагодено за Човекот/Жени/Дете ќе биде проблем!
Ако ви треба Прилагодена Големина костим,чекори :
1 Изберете било која големина кога ставање на вашата нарачка. Ако сте веледрогерија,можете да се обидете да контактирате со нас кога ќе треба повеќе.
Кога прилагодено(за возрасни или Деца) потребно : Ако Нашиот S ize Табелата МОЖЕ да НЕ соодветствуваат добро,ple ase consi дер прилагодено големина.(Ако вашата големина е лудо голема,обидете се да контактирате со нас пред купување ве молам!)
2 Мерка големина на податоци и да се направи белешка за вашата нарачка.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот.Ви благодариме. Доколку сте продавач,можете да се обидете да контактирате со нас во врска повеќе превозот детали. ПРИЛАГОДЕНО : можете да ни испратите ваши сопствени големина податоци,вклучувајќи и висина,тежина,рамо,биста,половината,колковите.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Извор:
Оска Сили Hetalia
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Kisstyle
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Ткаенини
Компоненти:
Целиот Сет
Знаци:
Други
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Twill
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Мобилен Одговараат Gundam

Избор на клиент