• Новак
20117 топла продажба на високо сјаен лак кујната кабинети бела боја модерната 2PAC кујнски мебел провизии L1606076

20117 топла продажба на високо сјаен лак кујната кабинети бела боја модерната 2PAC кујнски мебел провизии L1606076

DEN 96000.00
Во достапна форма

Пристапност

3 цел
висок сјај пијано лак кујната кабинетпредната фиока
висок сјај на бела пијано лак кујната кабинетизложени panel
бела меламнин carcases и прилагодливи ногарки за база кабинет
вчитување на сад во нашата фабрика
.Друга електрична опрема може да биде задолжително.
како да се цел вашата кујна кабинетairsto кујни
чекор 1ве молиме да обезбеди детали кујна распоред или детали димензии, вклучувајќи детали на големина на колона,пост,врата и прозорци. Carcase : 18mm влага доказ одбор или 18mm иверица
2. Начин на плаќање : со 50% од вкупниот плаќање однапред платени како депозит пред производство, рамнотежа се плаќа за 5 дена пред породувањето. како да се вчита вашиот porductsairsto кујни 1. countertop : гранит,кварц камен и така натаму 4. вратата крај : високо сјаен лак,ПВЦ membrance,2pac,меламнин и цврсто дрво 5. Инсталација рачно ќе се испраќаат со компоненти,но ние ве советуваме составување на кујната кабинет.
чекор 2изберете материјали на carcase вратата и ви треба,бојата на врата и hardwares,ве молиме ги споделите со нас вашите добри идеи. приклучоци, Вклучувајќи : Блум или DTC шарки,Блум или DTC фиока лизгачи,од не ' рѓосувачки челик рачки,прилагодливи ногарки,ПВЦ kicker одбори и на врвот moudling. тежина и димензии зависат од приспособливи кабинети; обично тоа тежи повеќе од 500 КИЛОГРАМИ начин на плаќање - airst0 кујни 1. На пример, дестинација пристаниште и земјата, телефонски број и адреса на контакт,итн. Исто така, фотографии за превозот пакет ќе бидат испратени во однапред пред вчитување на сад. чекор 5Ако нема проблем,ве молиме да се организираме на депозит и ние ќе обработиме вашиот одра.

Главните карактеристики

Тип:
Кујната Кабинет Делови И Додатоци
Број На Модел На:
L1606076
кориснички:
Yes
Место:
Foshan
MOQ:
1set
време на испорака:
20days

Избор на клиент