• Новак
Убаво Тибет Сребро Месинг Kylin Gemstones Snuff Шише Бесплатен превозот

Убаво Тибет Сребро Месинг Kylin Gemstones Snuff Шише Бесплатен превозот

DEN 691.00
DEN 863.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
Ако не можете да добиете пакет во 30 дена ,ве молиме да комуницираат со мене.
Испорача elucidation
Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.
Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус . Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас.

Главните карактеристики

Бренд Име:
EASTCODE

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�