• Новак
DIY Големи Дрво Елени Животни Отстранлив Ѕид Decal Винил Налепници Уметност Оркестарот Бебе Ѕид Decals Расадник Mural Vinilos Paredes D825

DIY Големи Дрво Елени Животни Отстранлив Ѕид Decal Винил Налепници Уметност Оркестарот Бебе Ѕид Decals Расадник

DEN 492.00
DEN 655.68
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


4311666128853454 Повеќе Дизајн Можете Да НИ се Допаѓа $ 26.90 /парче US $ 28.80 /парче US $ 29.98 /парче US $ 47.75 /парче US $ 48.00 /парче US $ 29.98 /парче US $ 52.98 /парче US $ 32.70 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 22.20 /парче US $ 14.98 /парче материјал : еколошки ПВЦ големина : 125cm широк X 75см високи
Оваа Работат Напорно цитати ѕид decal ќе додадете специјални допир на вашата канцеларија и дома.
Овие лесно може да се применуваат или да се отстранат, оставајќи нема остатоци на вашите ѕидови.
Овие индивидуални vinyls може да се организира сепак сакате.
* Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.
Расположливите да се избере бои како што е подолу , pls оставете порака на вашиот цел за бојата број ви се допадна или контактирајте со нас .инаку ние ќе брод стандардната боја,ви благодариме

Главните карактеристики

боја:
Бела, Прилагодено боја
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Пастирски
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Растенијата
Број На Модел На:
Д-825

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�