• Новак
Две Боја Убава Зебра Сликарство Платно Дома Декор Дневна Соба Оркестарот Слики Со Рамка Слика да се Откажам од Ѕидното Сликарство

Две Боја Убава Зебра Сликарство Платно Дома Декор Дневна Соба Оркестарот Слики Со Рамка Слика да се Откажам

DEN 2782.00
DEN 4560.00
-39 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме потврдете го и ни даде одлична повратна информација, веднаш штом ќе се примени на стоки . Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар. Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз . Ако мислите дека нашите производи не стоката или не им се допаѓа, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде задоволително решение. брза испорака. најдобра услуга.Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок. Нашата цел висок квалитет на слика. 100% памук дебело платно со рамка маслени
Слика Големина/Цена :
(1inch=2. како што ќе купите 50x50cm ,ќе испрати големина 50cmx50cm со рамка за слика за вас.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, 100% contton платно страна се насликани маслени
Tybe на бизнис
Производителот.Добредојдовте на бутик маслото продавница. Ние обично се користат Кина пост воздух mail/E-pack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во светот, со бесплатен превозот . Ние, исто така може да обезбеди DHL/Aramex/Федекс од врата на врата за испорака на услугата . 100% рака Насликани!
Протегала
Сликата големина ќе биде додадете повеќе околу 8cm-10cm простор за мене, со рамка . Како и обично ,Кина пост воздух mail треба 15-50 работни дена за да стигнат до ,E-pack треба 15 работни дена и Русија воздух mail потребата од 30 работни дена .

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
20x24In 50cmx60cm, 24x36In 60cmx90cm, 24x24In 60cmx60cm, 28x28In 70cmx70cm, 30x30In 75cmx75cm, 32x32In 80cmx80cm
боја:
Сликата со рамка
Стил:
Модерна
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Рамка:
Yes
Бренд Име:
MYT
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
DW2042
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Материјал:
Памук
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
380gsm 100% Памук Платно Маслото На Платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Цртан Филм Ѕид Слики На Платно Маслото Детска Соба Оркестарот
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент