• Новак
Freeship златна легура верски rosary pendant крст, верски католичката делови шарм крсте крст, Св. Бенедикт крстот трговија на големо

Freeship златна легура верски rosary pendant крст, верски католичката делови шарм крсте крст, Св. Бенедикт

DEN 522.24
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HT0030-X
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс

Избор на клиент