• Новак
Бесплатен Превозот 80см Високи 3-нивоа свадба кристал лустерот свадба цвет мирување Банкет централен Партија decoration10pcs/многу

Бесплатен Превозот 80см Високи 3-нивоа свадба кристал лустерот свадба цвет мирување Банкет централен Партија

DEN 26160.00
Во достапна форма

Пристапност

Големина Информации : Мали димензии : Висина 80см, Горниот Дијаметар 30cm Боја : Сребрена боја Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : )

Главните карактеристики

Големина:
M
Стил:
Европа
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
VVV
Материјал:
Акрилик

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�