• Новак
20x за BMW 3Series E46 E90 E91 E92 Тркалото Лагер Клипови Splashguard Занитвам Авто Автомобил Додатоци

20x за BMW 3Series E46 E90 E91 E92 Тркалото Лагер Клипови Splashguard Занитвам Авто Автомобил Додатоци

DEN 118.00
DEN 124.32
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ги користиме на EUB да услуга во САД и Воздухот е-Пошта на поштенски услуги во други земји и од време на време тие ќе одлучат да имаат националните или регионалните поштенски штрајк. 20 тркалото занитвам Како се Користи за : Тркалото Внатрешна лагер/splashguards на E46 и E90 91 92 3series модели. Се враќа Политика : Ние само го прифати враќа кога објектот е докажано да бидат погрешни, во повеќето случаи ние ќе ги испрати директна замена. е најбрзиот и најбезбедно пат во што си сигурен дека и двете страни се заштитени од било каков вид на измама. ИМА ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ТИП НА КЛИПОТ СЕ КОРИСТИ ТАКА БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА СТЕ КУПУВАЊЕ НА ОНА ШТО ВИ ТРЕБА !!!!! ОВИЕ воопшто НЕ ОДГОВАРА на СИТЕ МОДЕЛИ - ПА ПРОВЕРЕТЕ ги ВАШИТЕ СТАРИ КЛИПОВИ ПРВО ДА БИДЕТЕ СИГУРНИ дека ТОА Е ОНИЕ ШТО ТРЕБА ПРЕД да ја КУПИТЕ Испорака : Нарачка обично ќе бидат обработени и испратени во рок од 5 работни денот на уплатата. Па ве молиме имајте на ум дека понекогаш може да има доцнење во вашата точка да бидат доставени до вас.Производ Детали : ова е еден од видовите се користи така што не може да биде оние што треба - треба да се провери слик прво да бидете сигурни дека тоа е особено оние што треба, ако немате една стара клип за да ја проверите тогаш воопшто НЕ се КУПИ - АКО ВИЕ го НАПРАВИТЕ КАКО што ВЕЛАТ дека нема да добие погрешен начин.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Должина:
8inch
Име На Модел:
HAJP1605261-20
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
HastonSportsline
Објектот Ширина:
8inch
Објектот Висина:
8inch
Производителот Дел Број:
HAJP1605261-20
Земја/Регион на Производство:
Кина
materail:
Пластични
EAN:
не се применува

Избор на клиент