• Новак
2018.03 v Врвен Квалитет X201t таблета Дијагноза Лаптоп(I7,4gb) може да одговара за mb sd ѕвезда c4 wifi mb sd поврзете c5 со hdd 250gb

2018.03 v Врвен Квалитет X201t таблета Дијагноза Лаптоп(I7,4gb) може да одговара за mb sd ѕвезда c4 wifi mb

DEN 35904.00
Во достапна форма

Пристапност

Само Компатибилни со c4 софтвер, Поддршка на Win7/XP Систем. Основа : Windows 7 Professional
2. Информации кои се однесуваат на работа и стандардните текстови, рамни стапки и работа единици 6.
Нова MB Ѕвезда Компактен 5 Карактеристики 1.03 v) 1pc x За thinkpad x201t таблета (4g, што се користи) *. Ве молиме не го копирате софтвер.
MB Ѕвезда SD C5 Софтвер :
1. Конектор усвојување на Воена брз swap технологија, тоа може да го поддржи 10. Овој производ е направен од страна на Кина, Ако не сте задоволни со точка од која било причина, па можете да ја врати стоката за нас, објектот треба да биде иста состојба како што беше доставен до вас. Ако треба да дијагноза многу стари возила, ве молиме контактирајте со нас за да испратите 2016.
Лаптоп Слики :
Таблета X201t во Споредба со X200t лаптоп : Користи
X201t : за Thinkpad бренд. ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја,ние ќе не носат на изгубени . Сите основни accosseries донесат оригиналните ново пакување чип, и 24hours тестирање, гарантирање на квалитет на производи; Нови MB Ѕвезда C5 Специјални Функции 1.
Контакт Со Нас На :
Нашата канцеларија часа се :
На8 : 30 - часот11 : 00
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се,да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок. 4 G RAM меморија, i7 процесор, може да се допре со пенкало и прстите на двете. Поддршка На 21 Мулти-Јазици : Англиски,Кинески, Чешка, Denish, Германски, Грчки, Spainsh, Фински, Француски, Унгарски, Италијански, Јапонски, Корејски, Холандски, Полски, Португалски, Романски, Руски, Словачки, Словенечки, Шведски, Турски Јазик. Имаме многу искуство на царинската бришење, ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Hungarian,French,Italian,Greek,German,Slovenia,Polish,English,Spanish,Russian,Turkish,Finnish,Portuguese,Dutch,Swedish,Czech,Denish,Japanese,Korea
Хардвер Верзија:
mb sd c5
Специјални Функции:
WIFI
Бренд Име:
RCOBD
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Верзија На Софтвер:
2018.03 v
Објектот:
нова mb ѕвезда дијагностички алатка sd c5
Верзија На Софтвер:
2018.03 v
HDD:
HDD 250GB
Јазик:
Мулти јазици
Гаранција:
1 година
Aftersales:
Нудиме Техничка Поддршка
Лаптоп:
Таблета X201t, 4gb ram, i7 процесор, што се користи
Пакет:
MB Ѕвезда C5+HDD+x201t таблета
Карактеристики:
Само компатибилни со C4 Софтвер
Автомобил Производител:
Б--enz

Избор на клиент