• Новак
Жените Секојдневен Harem Панталони Домот Еластична Pleated Долги Панталони Женски Панталони со Висок Половината Плус Големина 3XL 4XL Мода Панталони Лабава

Жените Секојдневен Harem Панталони Домот Еластична Pleated Долги Панталони Женски Панталони со Висок Половината

DEN 573.00
DEN 623.04
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
ATDYSPM
Декорација:
Pleated
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
S-M-L-XL-XXL-3XL-4XL
Должина:
Full Length
Пред Стил:
Pleated
Материјал:
Полиестер,Памук
Панталона Стил:
Harem Панталони
Стил:
Повик
боја:
црно вино-светло каки-темно каки-морнарица-армија зелена
Стил:
жените плус големина harem панталони
style02:
жените секојдневен панталони
style03:
жените еластична панталони
style04:
жените лабава панталони
style05:
Жени со висок појас панталони
style06:
жените пролет лето есен панталони

Избор на клиент