• Новак
Моден ѓердан ѓердан макси ѓердан Гроздобер ѓердани приврзоци Жените Накит Легура Дрво Pendant колиер collares морнар месечината

Моден ѓердан ѓердан макси ѓердан Гроздобер ѓердани приврзоци Жените Накит Легура Дрво Pendant колиер collares

DEN 65.00
DEN 72.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Нов Луксузен Висок квалитет на Гроздобер Фабрика Директни ѓердан ѓердан макси ѓердан Гроздобер ѓердани приврзоци Жените Накит Легура Дрво Pendant колиер collares морнар месечината MC
Големина : 80см (Прилагодливи)
Тежина : 22g
Материјал : Алуминиумски+Дрва+Јаже, Верига
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг.Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно.
Скенирање повеќе информации за производот,ве молиме кликнете Нашата Продавница Дома :
Answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MuChuan
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
TBJFU
Pendant Големина:
6.5 см*6.5 см

Избор на клиент