• Новак
ТУРБО GT1749V 758219 758219-5003S 03G145702F 03G145702FV 03G145702FX За AUDI A4 B7 A6 За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 BVG BVF BLB СОПИРАЧКИ 2.0 TDI L

ТУРБО GT1749V 758219 758219-5003S 03G145702F 03G145702FV 03G145702FX За AUDI A4 B7 A6 За ФОЛКСВАГЕН Passat

DEN 14593.00
DEN 16036.32
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

0 L TDI 140 HP
Турбо Модел GT1749 V (S2) Дел Број 758219-5003 S Претходната Верзија 758219-0002 758219-0003 OE број 03 G145702 F 03 G145702 K Мотор БРЕ Производител на мотори За AUDI A4 A6 04-08 За ФОЛКСВАГЕН "ФОЛКСВАГЕН" Passat TDI 06 - Зафатнина 2.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.0 L 103 KW ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Апликации За Audi A4-A6 TDI Автомобил со БРЕ 2005-06 За "Фолксваген" Passat TDI Автомобил БРЕ Мотор 2005-06 За AUDI A4 TDI 2004-08 BLB/БРЕ, СОПИРАЧКИ 2.
•Предмети кои.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. Треба да постои следење на информации за вашите пакети, како и на веб-сајт во кој може да се пронајдат вашата нарачка. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.
НАЈДОБРИ ТУРБО GT1749 V 758219-5003 S 758219-0003 758219-0002 03 G145702 F 03 G145702 FV 03 G145702 FX 03 G145702 K Турбополнач За AUDI A4 B7 A6 C7;За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 TDI 2005 - Мотор BVG BVF BLB БРЕ, СОПИРАЧКИ 2.0 L D 140 HP За "ФОЛКСВАГЕН" Passat TDI 2006 - 16v, СОПИРАЧКИ 2.0 LD 140 HP
Моторот :
BVF/BLB/СОПИРАЧКИ/БРЕ/BRF/BVG 2.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно. За "ФОЛКСВАГЕН" Passat TDI 2006 - 16v Мотор : СОПИРАЧКИ 2.0 L D 140 HP
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat TDi 2006 - 4v/Cyl СОПИРАЧКИ 2.Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.За "ФОЛКСВАГЕН" Passat TDI Б 2005-2006 Моторот : БРЕ 2.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
GT1749V 758219-5003S 03G145702F За AUDI A4 B7 ФОЛКСВАГЕН Passat B6 2.0 TDI L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
2005-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
28inch
Објектот Тежина:
7kg
Турбо Модел :
GT1749V GT17VNT 758219 5003S Turbo
Дел Број:
758219-5003S 758219-0002 758219-0003 758219 0002 758219 0003
ОЕМ број:
03G145702F 03G145702FV 03G145702FX 03G145702K
Апликацијата возило:
За Audi A4 TDI B7;За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat B6 2.0 TDI L 2005-
Примена на моторот:
BVF BLB СОПИРАЧКИ БРЕ BRF BVG 2.0 L TDI 140HP
Дел Број.:
758219-5004S 758219 5004S 7582195003S 7582190002 7582190003
Кул:
правец на ладење или масло за подмачкување Само Турбополнач

Избор на клиент