• Новак
ELEWIND бел push button

ELEWIND бел push button

DEN 8160.00
Во достапна форма

Пристапност

Значи, ако стоката не ги добиле на време, pls контакт
мене, јас ќе ви обезбеди подобар начин за решавање на овој проблем.
Дел број : PM121 B-10/S бел push button
Инсталирајте дијаметар : 12mm
Вклучете оценка : 2 A/36 VDC
Облик : Domed глава
Функција : Еден (1 NO)
Терминал : Завртка терминал
Кора материјал : нерѓосувачки челик
IP оценка : IP65
Температура : - 40 до 75 Степен
За повеќе квантитет,pls контактирајте со нас за ДОБРА ЦЕНА!! Се истакна :
За Бесплатно полнење на Кина пост услуга, тоа не имаат стабилна превозот време, ние не cann
бидете сигурни дека goods100% може да се дојде sucessful во 60days.Ви благодариме.Специјален дизајн за голем дијаметар на 35mm) или small (мал дијаметар до 8mm. Различни метално тело боја може да се направи како Црвена , Зелена , Жолта ,Сина, Бела , Портокалова , Golded . Други посебни pls контакт со мене, ОЕМ или ODM за вас!!!!
Подолу pls проверете други производи прекинувач :
. Ние прифаќаме различни плаќање начин, како paypal,Т Т,Зачувам и така натаму.
Ние може да се направи под посебни барања(Тоа ќе се земе дополнителна наплата,pls контактирајте со нас прво, пред да ред) :
1. Ласерско гравирање за различни симбол или Осветлени симбол.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,CE,CCC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
PM121B-10/S
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1year
Карактеристики:
бел push button
Бренд Име:
ELEWIND
тековната:
2A

Избор на клиент