• Новак
Автентични природни зелени абонос hairbrush чешел airbag масажа чешел анти-статички чешел масажа перница голема плоча чешел

Автентични природни зелени абонос hairbrush чешел airbag масажа чешел анти-статички чешел масажа перница голема

DEN 1186.00
DEN 1248.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

детали за производот

Главните карактеристики

Тип На Објект:
чешел
Број На Модел На:
AS204
Материјал:
Дрво
Големина:
Airbag massage comb
Должина:
20cm и над
Боја Класификација:
Армијата Зелената Боја

Избор на клиент