• Новак
Убава Паун Пердув Маслото Дома Декор Дневна Соба Оркестарот Слики Со Рамка Слика за да Висат на Ѕидот Платно Уметност

Убава Паун Пердув Маслото Дома Декор Дневна Соба Оркестарот Слики Со Рамка Слика за да Висат на Ѕидот Платно

DEN 2635.00
DEN 4320.00
-39 %
Во достапна форма

Пристапност


Враќање & Наплата :
1. Ако мислите дека нашите производи не стоката или не им се допаѓа, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде задоволително решение. Ако стоката сте примиле не се исти со опис или имате било какви квалитетот проблем ве молиме да понуди докази .Ве молиме потврдете го и ни даде одлична повратна информација, веднаш штом ќе се примени на стоки .Освен некои далечни земји и област. Плаќањето мора да се изврши во рок од 48 часа по поставување на цел, така што тоа може да бидете сигурни дека можете да ја прими стоката на време.Ако ви се потребни овие изразат ве молиме изберете, и да ги плати товар. 100% рака Насликани!
Протегала
Сликата големина ќе биде додадете повеќе околу 8cm-10cm простор за мене, со рамка . Цената на стоката е не вклучувајќи тарифата. Ние може да се добие одобрението за промет на големо, трговијата на мало, намалува,се прилагодите на налози. Ако некои од државите на царинската треба да се преземат на тарифни купувачот треба да се плати.Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок.Добредојдовте на бутик маслото продавница.Но, бидејќи на растојание од различни земји и друга политика . Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар. Ние, исто така може да обезбеди DHL/Aramex/Федекс од врата на врата за испорака на услугата .

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
20x24In 50cmx60cm, 24x36In 60cmx90cm, 24x24In 60cmx60cm, 28x28In 70cmx70cm, 30x30In 75cmx75cm, 32x32In 80cmx80cm
боја:
Сликата со рамка
Стил:
Модерна
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Рамка:
Yes
Број На Модел На:
DW2051
Бренд Име:
MYT
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Материјал:
Памук
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
380gsm 100% Памук Платно Маслото На Платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Цртан Филм Ѕид Слики На Платно Маслото Детска Соба Оркестарот
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент