• Новак
9x12cm Морнарица Накит Пакет Може да се Печати Лого Екстра Drawstring Накит Кеси Мали Drawstring Пошта Organza Кеси 500pcs/многу

9x12cm Морнарица Накит Пакет Може да се Печати Лого Екстра Drawstring Накит Кеси Мали Drawstring Пошта Organza

DEN 1196.00
DEN 1359.36
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис
Објектот Количина
500 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 200
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Морнарица Боја
Објектот Околу Големина
9x12 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
9x12cm Морнарица Накит Пакет Може да се Печати Лого Екстра Drawstring Накит Кеси Мали Drawstring Пошта Organza Кеси 500pcs/многу

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
0.6g
Објектот Ширина:
9cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
12cm
Број На Модел На:
Organza Торба 200
Големина на:
9x12cm
боја:
морнарица боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент