• Новак
1 Постави Нови 50W 100W 120W Битие УВ 395nm КОЧАН LED Светилки Чип Диоди пурпурна Ултра Виолетова светлина ув лекување+50W/100W Водоотпорен Возачот

1 Постави Нови 50W 100W 120W Битие УВ 395nm КОЧАН LED Светилки Чип Диоди пурпурна Ултра Виолетова светлина

DEN 2427.84
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе победи на објектот, така што можеме да испратиме што е можно поскоро. Купувачот Читање ве Молиме контактирајте со нас за попуст ако имате најголемиот дел наредби. Ние'повторно не е одговорен за било какви несреќи одложувања или други прашања што се repsonsibility на превозот услуга. Методи за плаќање на располагање вклучуваат : Visa, Master Card, Банкарски Трансфер. Превозот : Ние брод објектот преку,EMS,DHL,UPS-от,FEEDEX,ТНТ или Воздухопловната.Ново Битие 50 W/100 W/120 W УВ 395nm Led Emitter Светилка Светлина Технички Параметри : Бренд : Тајван Битие Боја : УВ Врв бранова Должина : 395nm-400nm Моќност : 50 W-120 W Напред Напон : 26-30 V Напред Тековната : 1000-4000 ма PCB Материјал : Целосна Бакарна Плоча Спецификација : Модел : LED Драјвер Моќност : 50 W (10 C5 B) / 100 W (10 S10 P) Влезен Напон : AC 85 - 265 V Излезен Напон : DC 30 - 36 V (Други) Излез : 1500m A (50 W) / 3000m A (100 W), ± 5%. Оваа линкот на производот е со користење на најдобрите материјал. Ние ќе ви одговори u во рок од 24 часа. Ние секогаш се придржуваат кон добро управување со вера, и се стреми да им обезбеди на клиентите со добра услуга. Кога испораката е одложен или предмети се оштетени за време на испорака, ве молиме ни e-mail. Ние ќе го пријават како и со помала вредност. Политика на враќање Вашето Задоволство е многу важна за нас. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба со нашите оригинално пакување и RMA број. За Повратни информации и Повратни информации е многу важно за нашата продавница.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,CCC
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Повод:
Градина
Обликот:
Нередовните
LED Чип Модел:
SMD3535
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Температура На Боја:
Напон:
30-35V
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
40 компјутери
Просечен Живот (часот):
50000H
Зрак Агол(°):
120°
Бренд Име:
HotRed
LED Чип Бренд:
Битие
Должина:
45X25mm
База Тип:
NA
Тип На Објект:
LED Светилки
LED чип:
Битие
Должина:
45mm
База Тип:
купер плоча
LED чип:
LG3535

Избор на клиент