• Новак
10x18mm Мода Lapis lazuli Солза Капе Монистра Додатоци Занаети Лабава Полу Заврши Камења Топки Подароци Накит Одлуки 15inch

10x18mm Мода Lapis lazuli Солза Капе Монистра Додатоци Занаети Лабава Полу Заврши Камења Топки Подароци Накит

DEN 245.00
DEN 388.32
-37 %
Во достапна форма

Пристапност


Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Број На Модел На:
YCH0210
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
0.08
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
10X18mm

Избор на клиент