• Новак
Нов стил Мултифункционален 6 Led диоди Батерија Светлина Расклопна Соларни Кампување Фенер Шатор Светла за Надворешна Кампување Пешачење

Нов стил Мултифункционален 6 Led диоди Батерија Светлина Расклопна Соларни Кампување Фенер Шатор Светла за

DEN 399.00
DEN 429.60
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

54 инчи Пакет содржина : 1 x 6 LED Рака Светилка Расклопна Соларни Кампување Фенер Шатор Светла за Надворешна Осветлување, 1 x AC Кабелот за Полнење
.
- Безбедност, заштеда на енергија, преносни, висока осветленост.46 инчи
Пакет големина (L x W x H) : 13.
- Кога се протега тоа, светлината ќе биде на, стеснувањето назад, светлото ќе се исклучи.
- 6 LED, ниска потрошувачка на енергија, работа живот до 100,000 часа. Севкупно, со оваа LED Соларна Кампување Фенер, може да се направи активности на отворено во секое време со сигурност гарантира, и не ќе се плаши од темнина во шумата. Најдобрите Употреба : Пешачење, Патување, Backpacking, Кампување
Карактеристики : Пренослив, Батерија, Ниска Потрошувачка На Енергија
Извор На Енергија : Батерија, Соларна
Материјал : Пластика
Функции : Ниска Потрошувачка на Енергија, Долг живот, Светла и без Stroboscopic Извор на Енергија : АА, AC Полнење, Соларна Енергија
Тип На Прекинувач : Други
Боја : Мулти-боја Пакет тежина : 0.
- Црвен индикатор покажува полнење состојба.
- Исто така, може да се напојува со ставање 3 x AA батерии (не се вклучени) на дното.399 kg
Производ големина (L x W x H) : 13 x x 8. Опремен со ултра светла 6 LED светло за работа живот до 100,000 часа, оваа Расклопна Ултра Светол Сончев Кампување Фенер е ниска потрошувачка и енергија-штедење.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Преносни Фенери
Извор На Енергија:
Батерија
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Карактеристики:
Преносни
Број На Модел На:
WDSPL560
Бренд Име:
QUASHION
Гаранција:
1 година
Осветлување Период (h):
>12
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Употреба:
кампување пешачење осветлување
Тип На Батерија:
AA

Избор на клиент