• Новак
Древните Кинески Девојки Guzheng Clothings Традиционалните Танг Одговараат На Кинески Самовила Се Облекуваат Принцеза Во Костим Жените Древните Кинески Костим

Древните Кинески Девојки Guzheng Clothings Традиционалните Танг Одговараат На Кинески Самовила Се Облекуваат

DEN 1479.00
DEN 2208.00
-33 %
Во достапна форма

Пристапност


Како различни мерни методи .39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
.
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
вклучува : врвот + фустан
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
S
120
М
130
L
140
XL
150
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0. Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Број На Модел На:
D432
Пол:
Девојки
Ткаенини:
Chiffon
Боја Класификација:
Пинк
Применливи пол:
Девојки
Се применуваат за танц тип:
националната
Референтна висина:
120cm 130cm 140cm 150cm

Избор на клиент