• Новак
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 200MM ВИСИНА 1W КРИ LED НАКИТ ЕКРАНОТ СВЕТЛА

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 200MM ВИСИНА 1W КРИ LED НАКИТ ЕКРАНОТ СВЕТЛА

DEN 984.00
Во достапна форма

Пристапност

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.led накит приказ осветлување,предводена накит место светло,led светлото на рефлекторите за накит,предводена накит центарот на вниманието,накит кабинет led светло,накит екранот led светло,накит led светлото на рефлекторите,,табела накит светилка,накит приказ осветлување,накит екранот светла,led накит светла,продавница за накит осветлување,продавница за накит светилка,предводена накит осветлување,продавница за накит led светло,продавница за накит осветлување,накит led осветлување,,кри led накит приказ осветлување,,led дисплеј рака светлина,bambo led светилки,флексибилни led накит светлина,флексибилни led накит светилка,предводена стојат светилка,предводена стојат светлина,led стојат светлина за накит екранот,предводена матични светлина,led мини кула светлина,led дисплеј светилка,,led дисплеј светла, накит екранот стојат led светло,накит табела екранот led светло за осветлување,накит приказ на случај осветлување led, СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 1 W КРИ LED НАКИТ ЕКРАНОТ СВЕТЛА МОДЕЛ : JWR71 W ТЕКСТ : AC85-265 V МОЌ : 1 W LUMENS : 100 LM CRI : 90 светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K КУЛ БЕЛО 6300 да 7000 K ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА, БЕЛА ДИМЕНЗИЈА : 15 CM,20 CM,25 CM,30 CM,35 CM ВИСИНА
ДИМЕНЗИЈА :
ПАКУВАЊЕ :
ПРИМЕНА :
ФУНКЦИЈА :
1.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
1W BLACK HOUSING, 1W SILVER HOUSING
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CCC,CE,EMC,RoHS
Е dimmable:
No
Моќ Толеранција:
1%
Напон:
85-265V
Карактеристики:
кри led, вртливата светлина,
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
JWR71W
Објект:
1W LED НАКИТ ЕКРАНОТ СВЕТЛА
Примена:
led накит контра светлина,led накит екран light
САЈТ:
КОНТРА, КАБИНЕТ, ПОКАЖАТ
лер:
1W LED КРИ
СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ:
30 степен, 40 степен
Висина:
10CM,15СМ,20CM,25CM,30CM,35CM...
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
База Тип:
led накит екранот светла

Избор на клиент