• Новак
Моден 30мм Копче Прстен Метал Копче Синџир Keychain Накит Антички Сребрен Позлатен скелет на главата черепот 21*13mm Pendant

Моден 30мм Копче Прстен Метал Копче Синџир Keychain Накит Антички Сребрен Позлатен скелет на главата черепот

DEN 45.00
DEN 47.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари) и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Главните карактеристики

Бренд Име:
eunwol
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Обликотшема:
Скелетот
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент