• Новак
година нови Електронски каса Касиерот ПОС Машина со Софтвер за Мултифункционален продавница/Ресторан/Облека продавница

година нови Електронски каса Касиерот ПОС Машина со Софтвер за Мултифункционален продавница/Ресторан/Облека

DEN 4151.00
DEN 4416.00
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


карактеристика на производот :
продажбата на функции : општо за продажба, Основач на продажбата, членството на продажбата пријавите за печатење : часови, денови на продажбата, месечна продажба, PLU резиме, PLU инвентар, еден производ надвор од акциите, паричните средства за Комуникација Функција : Поврзете бар-код читач, бар-код за препознавање на реализација позадина софтвер : систем за подесување, бекап на податоци, управување со податоци и Други карактеристики : Може да се поврзани со кујната печатач (P20), ПРЕДВОДЕНА хартија пари функција едноставна машина, одржување Моќ DC8 V 3А Екранот Феномен : 128 × 64 LCD; Клиент Дисплеј : 8 LED дисплеј; 4 продажба форма Тастатура 81 копчиња, анти-масло, вода, прашина, висока структурна сигурност, долг живот глава за печатење термичка брзина на печатење главата, 58mm термичка хартија Печати брзина од 90 mm / сек на Продажбата функции 72 кратенки, 7000 еден производ, пакет 50, 1000 Член, 100 Основање број 50 вкусови, благајната управување, продажен персонал за управување со Факултативниот надворешни RFID, изградена-во RFID Читач Интерфејс стандард RS232 бар-код читач интерфејс, PS / 2 интерфејси 2 * RS232 комуникациски интерфејс Принтер Интерфејс RS-485 USB интерфејс USB-Btype Моделирани домаќин cashbox време калапи. Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас кога ќе го поставите цел. Лесно ракување
D.Ние сме една фабрика производство внатрешна led светилки,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет, Најдобра Услуга .

Главните карактеристики

боја:
Бела
Стил:
Црна и Бела
Бренд Име:
WERESE
Хартија Храна Режим:
Автоматско и рачно
Max. Резолуција:
203dpi
По продажба на Услуги:
Националниот Заеднички Гаранции
Поддржува Мрежа За Печатење:
Жичен
Внатрешна Меморија:
2MB
Број На Модел На:
C50
Двострано Печатење:
No
Тежина:
5.7kg
Црна Брзината На Печатење:
Минимална
Интерфејс Тип:
USB
Почетен Датум:
2011
Брзината На Печатење Во Боја:
NO
Потрошен Тип:
Посебна Тонер
Производи Статус:
Акции
Брзината На Печатење:
40ppm
Dot Matrix Тип На Печатач:
ГМ ролни dot matrix печатач
Напон:
100-240V
Примена:
Јавна Употреба
Макс. Големина На Хартија:
ширина
Големина:
372x342x238mm
Употреба:
Електронски каси
Тип:
Каса машина
боја:
Бела

Избор на клиент