• Новак
Популарните ретро тренд Дами чанта Дама торба Висок квалитет на СТП кожа тема plaid жените Гласник торба торба+ Носат Играчки

Популарните ретро тренд Дами чанта Дама торба Висок квалитет на СТП кожа тема plaid жените Гласник торба торба+

DEN 933.00
DEN 1036.80
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако се избере начинот на превоз е бесплатен превозот.

Главните карактеристики

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
shunvbasha
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Три
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Satchels
Декорација:
Црисс-Крос
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Тема
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Дама
Главен Материјал:
PU
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Повод:
Разноврсна
Број На Модел На:
062
боја:
сива,црна,црвена

Избор на клиент