• Новак
JINHAO 301 Гранд Дијамант шапка бели луксузни Медиум Roller ball Пенкало Нови

JINHAO 301 Гранд Дијамант шапка бели луксузни Медиум Roller ball Пенкало Нови

DEN 147.00
DEN 172.80
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ; 3. Работиме на големо и мало,ќе им понуди добра цена за нашите купувачи на големо и стари клиенти Ние само го продаде висок квалитет пенкала ! Пенкало Состојба : 100% Нов Превозот 1. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Опис На Производот 1.

Главните карактеристики

Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
JINHAO
Број На Модел На:
301
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Метал
Новина:
Yes

Избор на клиент