• Новак
Антички сребрен позлатен младата месечина seahorse шарм кожа синџир ѓердан нова мода жените накит ѓердан XY160225

Антички сребрен позлатен младата месечина seahorse шарм кожа синџир ѓердан нова мода жените накит ѓердан XY160225

DEN 81.12
Во достапна форма

Пристапност


Антички сребрен позлатен младата месечина seahorse шарм кожа синџир ѓердан нова мода жените накит ѓердан XY160225

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Pendant Големина:
40mm x 30мм
Бренд Име:
TBJFU
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
43cm+5cm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Производ ID:
XY160225
Pendant:
Месечината seahorse шарм
Должина:
43cm

Избор на клиент