• Новак
Висок Квалитет на Нафта Печат Цинк Легура Вратата Синџир,Вратата за Безбедност на Синџирот,синџир Вратата стража за Хотел Вратата Скриени Анти-кражба Синџир K111

Висок Квалитет на Нафта Печат Цинк Легура Вратата Синџир,Вратата за Безбедност на Синџирот,синџир Вратата стража

DEN 940.00
DEN 1844.16
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Овие трошоци се на купувачот одговорност.3 mm
Синџир Должина : 70mm
Употреба : Станбени и Комерцијални Врати
Додатоци : Завртки
Пакетот вклучува :
1 PCS заклучување на вратата синџир latch со scews (Нема други Додатоци)
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.50
крајот
Висок Квалитет на Нафта Печат Цинк Легура Вратата Синџир,Вратата за Безбедност на Синџирот,синџир Вратата стража за Хотел/Хотел Врата/Соба Вратата Скриени Анти-кражба Синџир K111
Опис : Цинк легура Вратата Синџир,Вратата за Безбедност на Синџирот,синџир Вратата стража,Високо Квалитетни,Трајни,не рѓа
Карактеристики :
Име : Скриени Анти-кражба Вратата Синџир
Главен Материјал : Цинк Легура
Синџир Материјал : Нерѓосувачки Челик
Фиксна Плоча : Нерѓосувачки Челик
Боја : Бронзени/Црвена Бронза/Жица За Цртање Злато/Жица За Цртање Челик
Површина Заврши : Полирање+Цртање+Позлата+Нафта Печат
Вклучете Начин : Рака Префрлате
Дебелина : 4.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.

Главните карактеристики

Бренд Име:
OuXinDiLong
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
K111

Избор на клиент